החלב שלנו - 12.05.13

חדשות מועצת החלב

12.05.2013

 

חג השבועות, החג שלנו של ענף החלב, שוב בפתח, והפעם הוא מוצא אותנו החקלאים בתקופה של שינוי והסתגלות. בישראל, כמו בישראל, כשיש ענף חקלאות פורח ומשגשג כמו הענף שלנו, במקום לעודד ולתגבר אותו כמצופה, חושבים כיצד אפשר לפגוע בו. כך נוצרה הרגשה של חוסר אמון בעתיד הענף וקיבלנו מושגים כמו "קיצוץ", "תחרות" ועוד.

כל זה לא אומר שאיבדנו את הבכורה - אנחנו ענף החקלאות המשגשג ביותר ונמשיך להיות הענף היציב ביותר, אנחנו עושים מלאכתנו נאמנה ומייצרים את החלב האיכותי שלנו, ונמשיך למצוא את פרנסתנו בענף משובח, מרתק ומתקדם מהטובים בעולם, שמספק לצרכנים את מוצרי החלב האיכותיים, המגוונים והטעימים ביותר.

אנו רוצים לאחל לכל משפחת ענף החלב שגם בשנה הקרובה נמשיך לקדם ולבסס את ענף החלב כאחד הענפים שממלאים גאווה את ליבו של כל אחד מאיתנו וכמובן...בשבילי רק חלב ישראלי !

נוהל ניוד א' - עדכון - נוהל ניוד א' יצא לדרך וכבר התקבלו בקשות לניוד מכסה. במקביל התחלנו לפנות אל היצרנים הזכאים לרכישת מכסה ב-20 אגורות, בהתאם לרשימה המפורסמת באתר יצרני החלב. להערכתנו, בשבועות הקרובים תשלח לכל היצרנים הזכאים, המופיעים ברשימה, פניה לרכישת מכסה. אנו ממליצים להערך במידת הצורך ולהשלים את ההכנות המשקיות לקבלת מנת המכסה הצפויה בקרוב.

קרן המחקר למדעי הבקר - קרן זו תומכת במחקר יישומי ברובו, המעמיד לרשות הרפתן והבוקר את הכלים הטובים ביותר להגברת התפוקה, לצמצום העלויות, לבריאות העדר, לייצור איכותי ועוד
לפרטים נוספים
לחצו כאן

בואו לחגוג את חג השבועות - משקים תיירותיים רבים מקיימים פעילות חוויתית ומהנה כל ימות השנה, לכל המשפחה וגם בחג השבועות. שתפו את הסובבים אתכם, בחרו אתר בו תרצו לבקר, צרו עימו קשר ותהנו מענף החלב הישראלי ! לפרטים היכנסו לאתר שביל החלב של ישראל

ח ג      ש ב ו ע ו ת      ש מ ח  

אם אינכם מעוניינים לקבל מיילים נוספים בנושא זה,

שלחו לנו מייל לכתובת dafi@milk.org.il ונסיר אתכם מהרשימה

 

 

office@milk.org.il   י  |    טל: 03-9564750     |  י  www.halavi.org.il