החלב שלנו -15.07.12

חדשות מועצת החלב

15.07.2012

 

הכנס השנתי ה-24 למדעי הבקר - ברצוננו להודות למארגני הכנס, על הארגון המושלם ועל התכנים המעניינים. אין ספק שזהו היה אחד מהכנסים היותר מוצלחים שסיפק הענף בשנים האחרונות.

אנו גאים ושמחים לספר שמועצת החלב לקחה חלק פעיל מאד בשני תחומים: האחד -בהענקת מילגות לסטודנטים מצטיינים ולסטודנטים למחקר בתחום ענף החלב, והשני במתן הרצאות: נוכחותם המרשימה של 7 עובדי מועצת החלב שעלו על בימת הנואמים ושיתפו את קהל המאזינים בהרצאות על פעילותם מילאה אותנו גאווה, ואלה הם: שייקה דרורי, ד"ר טובה אברך, שרית עטיה, ד"ר שמוליק פרידמן, לירון תמיר, רלף גינזבורג וגולן יעקב. 

 

 

 

סיור רופאים - מחר, יום שני, יתקיים סיור של רופאים מבית-חולים "סורוקה" בענף החלב. 30 רופאים יגיעו ממחלקת הילדים של בית-החולים, שמשתתף זו הפעם הראשונה בפעילות זו של מועצת החלב. הבאת אנשי הרפואה לבית שלנו ושרטוט התמונה המקצועית שאנו יודעים להציג, מביאה לקירוב הענף ללבבות ולהבנה גדולה יותר של תהליכי האיכות והבטיחות, אותם אנו מיישמים בעולם החלב.
 
הגשת בקשות למכסות חלב עיזים - יום חמישי הקרוב, ה - 19/7 הינו המועד האחרון להגשת בקשות למועצת החלב לקבל מכסות חלב עיזים. את הבקשות יש למסור ביד או לשלוח באמצעות הדואר למועצת החלב, ת"ד 97, יהוד 56100 לידי דורית אשכנזי - מנהלת מח' תכנון.
 

מחירים עולמיים - מצ"ב נתונים אודות הסחר העולמי במזון מרוכז והיחס שלו למחירי החלב הגלמי בארץ. לעיון בתרשימים לחצו כאן

 אם אינכם מעוניינים לקבל מיילים נוספים בנושא זה,
שלחו לנו מייל לכתובת arad@migvan.co.il
 ונסיר אתכם מהרשימה

office@milk.org.il   י  |    טל: 03-9564750 |  י  www.halavi.org.il