החלב שלנו 24.3.15

חדשות מועצת החלב

24.3.2015


מדיניות תשלום חלב בקר עודף 2014, עדכון
 - בהתאם למדיניות התשלום לחלב בקר עודף בשנת 2014 ולאור חשבון חלב עודף שאושר במועצת המנהלים (19.3.15), יגבה מכל ליטר חלב עודף ב' (מעל 4% חריגה) שיוצר בחודשי החורף 0.5 ש"ח לליטר.
הגביה תתפרס ל-9 תשלומים שווים וחודשיים החל מחודש אפריל ועד חודש דצמבר 2015.
לבקשת התאחדות מגדלי בקר, יתקיים דיון נוסף בהמשך. במידה ויוחלט על שינוי במדיניות, יופחתו התשלומים האחרונים בהתאם.


פרידה מד"ר תניב רופא, יו"ר מועצת החלב – בישיבת מועצת המנהלים נפרדנו מתניב אשר סיימה את תפקידה כיו"ר מועצת המנהלים של המועצה. מיכל קראוס, מנכ"לית המועצה בירכה את תניב בשם הדירקטוריון, עובדי המועצה והענף והודתה לתניב על תרומתה הרבה לענף במשך שנות עבודתה במשרד החקלאות וכיו"ר המועצה. עו"ד ערן אטינגר, היו"ר החדש של המועצה ברך גם הוא והודה לתניב על שיתוף הפעולה הפורה והמקצועי בעבודה המשותפת על חוק החלב וההתמודדות עם האתגרים המיוחדים של הענף בשנים האחרונות בהם שימשה תניב כממונה על הענף וכיו"ר מועצת החלב.
 
פורום מנהלי תפעול - בשבוע שעבר התכנס פורום מנהלי תפעול במועצה לישיבה לקראת חג הפסח הקרב. מופעי החג הראשון והשני בסופי השבוע מאפשרים עבודה וקבלת חלב במחלבות ובמתקני הייבוש באופן רציף וללא בעיות מיוחדות באיסוף ועיבוד החלב. אנו מבקשים מהמגדלים לגלות גמישות מאחר ויתכנו שינויים בשעות וימי האיסוף. אנו חוזרים ומדגישים את הצורך להקפיד על ניקיון המיכלים ותקינות מערכת הקירור.בקרו באתר "חלבי" אתר יצרני החלב של מועצת החלב

אם אינכם מעוניינים לקבל מיילים נוספים בנושא זה

שלחו לנו מייל לכתובת dafi@milk.org.il ונסיר אתכם מהרשימה

office@milk.org.il   י  |    טל: 03-9564750 |  י  www.halavi.org.il